Dokumenty rekrutacyjne


Pisanie CV i LM


Jak wyróżnić się wśród kilkunastu, a nawet kilkuset aplikacji na wymarzone stanowisko? Jak dostać się na rozmowę kwalifikacyjną, by przedstawić swoje umiejętności i dokonania rekruterowi? Nic prostszego, wystarczy stworzyć takie dokumenty rekrutacyjne, które zwrócą uwagę i zachęcą do nawiązania kontaktu.

Dla moich klientów przygotowuję profesjonalne CV oraz list motywacyjny, będące odpowiedzią na ogłoszenie o pracę. Zdarzyło mi się nie raz uczestniczyć w procesie rekrutacji od strony rekrutera, stąd też dobrze wiem, czego oczekuje się od kandydatów i co sprawia, że CV i LM lądują w koszu. Dlatego też nie korzystam z uniwersalnych tekstów dostępnych w sieci – taki wzór listu motywacyjnego nie jest wiele wart, zwłaszcza jak powtarza się u różnych kandydatów.

Napisany przeze mnie LM jest unikatowy i powstaje zawsze w odpowiedzi na ogłoszenie lub opis stanowiska. Dołączone do niego schludne, estetyczne i czytelne CV znacznie zwiększa szansę kandydata na podjęcie współpracy.

Tym bardziej, że zamawiając u mnie dokumenty rekrutacyjne moi klienci mają pewność, że będą one bezbłędne i poprawne językowo.

Referencje otrzymane za napisanie dokumentów rekrutacyjnych
> ZOBACZ

Możliwość komentowania jest wyłączona.