PROFESJONALNE OFERTY HANDLOWE


Pisanie ofert handlowych


Dobry i profesjonalny wizerunek na rynku jest nie do przecenienia. Składają się na niego nie tylko działania firmy, jej historia i podejście do pracowników, ale również sposób przygotowania materiałów promocyjnych i ofert handlowych.  Kontrahenci bardzo szybko potrafią ocenić profesjonalizm danej firmy i na podstawie tej oceny zaprosić ją do współpracy lub odrzucić jej ofertę.

Żeby uniknąć niepowodzenia i zwiększyć swoje szanse na rynku, oferuję przygotowywanie profesjonalnych ofert handlowych o różnym stopniu rozbudowania (od jednostronicowych zaproszeń do współpracy, aż po rozbudowane oferty będące kompleksową prezentacją usług lub produktów). Dostosowuję ich treść i styl do Państwa oczekiwań, okoliczności oraz rodzaju korespondencji.

Przygotowanie oferty handlowej rozpoczynam zawsze od poznania Państwa firmy, by lepiej zrozumieć okoliczności, w jakich funkcjonuje, odszukać jej mocne strony oraz uwypuklić wartości ważne w danej branży.

Na życzenie przygotowuję dwie oferty – jedną spełniającą wszystkie wymogi oficjalnej korespondencji biznesowej oraz drugą, mającą charakter bardziej marketingowy i sprzedażowy. Długość oferty i zakres jej opracowania (sam tekst lub całość) zależy od Państwa wyboru.

Przygotowuję również listy intencyjne oraz zaproszenia do współpracy. Poniżej znajdą Państwo pojedyncze strony z wybranych ofert.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Pisanie profesjonalnej korespondencji biznesowej oraz oficjalnych pism – kliknij TUTAJ

Referencje otrzymane za napisane oferty i korespondencję biznesową:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s